ایزی باتور 2

شروع موضوع توسط saleh.kh ‏17/7/17 در انجمن پرسش و پاسخ در مورد دستگاه های جوجه کشی

1. saleh.kh

saleh.kh New Member

سلام من یه دستگاه 96 تایی از شرکت شما خریدم
    دور اول راندمانم حدود 30 درصد بود با وجود تخم هایی که همه نطفه داشتن و تلفات در دوره ی هچ بود
    دور دوم جوجه کشی راندمان باز هم کتر شد و از 96 تا تخم 12 جوجه خارج شد و خیلی از تخم ها رو که بعد از کار دستگاه شکستم همه جوجه داشتن ولی مرده .
    این دور با جدیت تمام جوجه کشی رو زیر نظر گرفتم تا مشکلات مشخص بشن
    چند تا نکته باید بگم خدمتتون :
    1. فن کوچک دستگاه که باید دائم در حالت ستر و هچر روشن باشه برای من خاموش بود و طی تماس با خدمات پس از فروش مشخص شد دستگاه روی حالت ایزی باتور یک بوده و با تنظیم مجدد به ایزی باتور دو فن روشن شد . توقع این بود که توی کارخونه این موضوع تست شده باشه
    2. راک پایین کلا چرخش نداشت و بعد از بررسی مشخص شد که پیج های راک به سینی کف دستگاه گیر میکنن و باعث میشه راک نچرخه و باید چند تا پایه خودت برای راک بزاری تا پیچ ها گیر نکنن و جالب اینه که شرکت از این موضوع خبر داشت ولی رفع عیب نکرده بود
    3. کیفیت پایین فیش موتور راک باعث میشد که موقعی که سیم موتور رو جا میزنید سیم از فیش خارج بشه و موتور کار نکنه که با یه لایه نازک چسب مشکل حل شد
    4. دو طرف راک پایین دوتا میله ی پلاستیکی هست که در حالتی که تخم توی دستگاه باشه پیچ های راک به این دوتا میله هم گیر میکنه که مجبور شدم پیچ های وسط ردیف اول و اخر رو برعکس ببندم
    5. یکی از مکان های تخم مرغ دقیقا زیر موتور قرار داره و تحت هیچ شرایطی شما نمیتونید تخم مرغ توی اون مکان قرار بدین و عملا ظرفیت دستگاه دوتا کمتر از چیزی هست که بیان شده
    بعد از حل شدن همه ی این مشکلات هنوز هم راک پایین من بدون اینکه به جایی گیر داشته باشه ( با در آوردن اهرم لنگ از موتور و تست با دست) فقط چرخش به یک طرف رو دارم یعنی 45 درجه به راست و برگشت ، و خبری از چرخش به چپ نیست

2. administrator

administrator Administrator پرسنل

با سلام جناب صالح.
    بنده این موضوع رو پیگیری میکنم و حتماً گزارش میدم تا در نسخه بعدی از این مشکلات نداشته باشیم. واقعاً ممنونم که این موارد رو با ما در میون میزارید اینها کمک های خیلی بزرگی به ما میکنن که مشکلات محصولات رو شناسایی و حل کنیم.
    شما هم میتوانید در صورت نیاز شماره تماستان را در همین جا قرار دهید تا بگم باهاتون تماس بگیرن و مشکلاتتون رو بررسی کنن.

saleh.kh از این پست تشکر کرده است.
  3. saleh.kh

saleh.kh New Member

خواهش میکنم
    چون خدمات پس از فروش خوبتون رو دیدم لازم دونستم این نکات رو بگم که مشکلات کمتر بشه در آینده
    بابت مشکل دیروز با خدمات تماس گرفتم و گفتن بعد از پایان این دور از جوجه کشی راک رو بفرستم که رفع عیب بشه
    09361794010
    محمد صالح خزایی

administrator از این پست تشکر کرده است.
  4. administrator

بنده میخواستم شماره شمارو بدم به بخش خدمات پس از فروش که خود شما با این بخش تماس گرفته اید و نیازی به این کار نیست. در صورتی که هر مشکلی در روند خدمات وجود داشت میتوانید با ما در میان بگذارید. باز هم تشکر بابت نکاتی که فرمودید.

saleh.kh از این پست تشکر کرده است.
  5. saleh.kh

saleh.kh New Member

دیروز یه دماسنج بسیار دقیق بدستم رسیم و با اون دمای داخل دستگاه رو اندازه گرفتم
    سنسور رو دقیقا روی خود راک گذاشتم و صبر کردم تا دما ثابت بشه
    و چیزی که بدست اومد این بود که دمای سمت چپ دستگاه درسته ولی دمای سمت راست دستگاه حدود 1 درجه بیشتر از دمای انتخابیه و فکر کنم این باعث افت شدید راندمان کار میشه
    به نظرم نیازه که یک فن داخل دستگاه بصورت افقی نصب بشه که دمای چپ و راست دستگاه رو برار کنه photo_2017-08-01_18-20-01.jpg

6. administrator

با سلام بله حتماً ایم مورد مد نظر قرار خواهد گرفت و شمارو در روند انجام این پروسه مطلع خواهیم ساخت. با تشکر از شما که در رشد و هرچه بهتر شدن دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور به ما کمک میکنید.

7. saleh.kh

saleh.kh New Member

خوب دوستان این دور جوجه کشی من تمام شد و راندمان کار در حدود 58 درصد بود
    بهتر از دفعه های قبل بود ولی راضی کننده نبود
    برای محاسبه ی راندمان هم تعداد جوجه های خارج شده رو تقسیم بر تعداد تخم های نطفه دار کردم
    متاسفانه هنوز بیش از 40 درصد از تخم ها جوجه توشون میمیره که باید یه فکری به حال نقص سیستم چرخش تخم ها و جابجایی دما کرد
    مورد دیگه اینکه یکی از اشکالاتی که ممکنه توی جوجه کشی به وجود بیای کج بودن انگشت های پای جوجه است که دلیل اون هم تغییرات رطوبت در دوران هچر هست
    این تغییر وقتی ایجاد میشه که تعداد زیادی جوجه با هم از تخم خارج بشن و خیس بودن جوجه ها باعث افزایش رطوبت بیش از حد تنظیم شده دستگاه میشه که تا حدی میشه با باز کردن چند ثانیه ای
    درب دستگاه مشکل رو حل کرد ولی راه حل بهتری می خواد که فکر کنم باید سیستم تهویه ی دستگاه برای افزایش راندمان تقویت بشه
    من از دو روز قبل از هچر درپوش های دستگاه رو برداشتم که رطوبت کنترل بشه ولی خیلی موثر نبود

8. administrator

با تشکر از شما جناب صالح من به چند تا از مشتری هایی که تازه خریدن ایزی باتور 2 گفتم که در حین جوجه کشی فیلم بگیرن تا دقیقاً ببینیم مشکل از چیه ، سعی میکنم ویدئو هارو هم بزرارم اینجا همه ببینیم