قفس پرورش بلدرچین

شروع موضوع توسط hamid6wert ‏14/7/17 در انجمن پرسش و پاسخ در مشکلات جوجه کشی از پرندگان مختلف

1. hamid6wert

hamid6wert New Member

برای ساخت قفس بلدرچین به چه قطعاتی و از چه جنسی و به چه اندازه ای مورد نیاز است؟
    برای ساخت قفس 4 طبقه قطعات رو ذکر کنید.
    متشکرم

2. naser

naser New Member

برای ساختن قفس نیاز به توری های گالوانیره و البته دانخوری و آبخوری نیپل داری و قبل از همه اینها نیاز به نقشه داری یعنی طرح و در واقع پلان مونتاژ

hamid6wert از این پست تشکر کرده است.
  3. hamid6wert

hamid6wert New Member

به توضیح کامل همراه با پلان نیاز دارم.اگر بخوام ی قفس بسازم.باید دنبال چه قطعات و وسایلی و با چه اندازه ای بگردم؟
    فرض کنید اندازه قفس همین قفس های 4 طبقه باشد

administrator از این پست تشکر کرده است.
  4. administrator

administrator Administrator پرسنل

با سلام.
    ما بدنیال یک پلان مناسب هستیم برای شما
    شما هم میتوانید در صورتی که پلانی در این مورد پیدا کردید به ما اطلاع دهید و یا در همین انجمن نحوه ساخت قفس رو به سایر اعضا یاد بدید
    با تشکر

5. مجتبی

مجتبی New Member

sسلام من ازدستگاه 48تایی ایزی باتور استفاده میکنم همزمان تخم قرقاول و بلدرچین گزاشتم البته تخمای بلدرچین و روز نهم قرقاولا توی دستگاه گزاشتم هچ قرقاولا میشه روز 12بلدرچینا بنظرتون اگه چرخش تخمای بلدرچین روز 12متوقف بشه مشکلی براش پیش نمیاد .شما چه راهکاری پیشنهاد میکنید .ممنون از راهنماییتون

6. administrator

شما میتوانید در صورتی که تخم های بلدرچین و قرقاول چنانچه از یک درجه دمایی برای جوجه کشی پیروی میکنند در یک دستگاه به راجتی جوجه کشی نمایید اما در دو راک کاملاً متفاوت ، بدین معنا که امکان جوجه کشی از هر دو پرنده در یک دستگاه به این صورت امکان پذیر است که دو راک مختلف داشته باشد یکی از آنها بپرخد و دیگری ثابت بماند. (به طور مثال میتوانید از دستگاه جوجه کشی 96 تایی استفاده نمایید که دو راک دارد)

7. administrator

با سلام جناب حمید ، ما یک ویدئو آماده کرده ایم برای شما که میتوانید به راحتی با مشاهده این ویدئو با پلان قفس آشنا شوید.

8. ramin902

ramin902 New Member

با سلام
    ببخشید اگر من بخوام این قفس رو بخرم باید کامل و آماده برای من ارسال بشه یا اینکه من باید همانند این فیلم بالا خودم آنها را روی هم سوار کنم؟
    به نظرمن سر هم کردن این قطعات برای ما مشکل است..
    ممنون

9. administrator

با سلام جناب رامین، قفس ها به صورت قطعات فرستاده میشوند و شما میبایست آنها را سرهم کنید.
    قفس ها هم فقط برای پرنده بلدرچین میباشند.

10. ramin902

ramin902 New Member

با سلام
    من دیروز این قفس رو خریدم...هفتصدو پنجاه هزار تومن.. هشتاد هزار تومن هم باربری از من گرفت..هنوز نصبش نکردم ...به نظر مشکل میاد..بعد از اینکه اون رو نصب کردم در مورد کیفیت اون به شما دوستان اطلاع رسانی میکنم..

11. administrator

جناب رامین در صورتی که هر مشکلی در روند مونتاژ محصول وجود دات ما را در جریان قرار دهید تا مشکل شما را کاملاً رفع نماییم.