از ساخت دستگاه جوجه کشی تا خرید دستگاه جوجه کشی

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
از ساخت دستگاه جوجه کشی تا خرید دستگاه جوجه کشی.jpg

از اونجایی که چند ساله دارم جوجه کشی میکنم تحربه زیادی تو این حوضه دارم و میخوام این تجربیات رو با دوستان اشتراک بذارم من اولین بار که میخواستم از بوقلمون جوجه کشی کنم یه دستگاه جوجه کشی ساختم و 50 تا تخم بوقلمون توش گذاشتم و در نهایت فقط 10 تاشون تبدیل به جوجه شدن که خیلی شوکه شده بودم که چرا بقیه تخم ها به جوجه تبدیل نشدن از تخم نطفه دار بگیر تا خرید یه ماشین جوجه کشی و درنهایت هم تصمیم گرفتم یه ماشین جوجه کشی بگیرم. از اونجایی که اعتقادم این بود که دستگاه های جوجه کشی با هم هیچ تفاوتی ندارن تصمیم گرفتم یک ماشین جوجه کشی ارزون قیمت بگیرم که ای کاش نمیگرفتم من در اولین دوره جوجه کشی که انجام دادم در روز 7 تم تخم های بدون نطفه رو خارج کردم و در روز های پایانی منتظر جوجه ها شدم در کمال ناباوری فقط 30 درصد تخم های نطفه دار تبدیل به جوجه شده بودند در کمال نا امیدی بودم و میخواستم این کار رو ببوسم بذارم کنار که دوستم پیشنهاد کرد که یک ماه دستگاه جوجه کشیشو اجاره کنم ازش با کلی خواهش و رو دروایستی قبول کردم که یک ماه با دستگاه جوجه کشیش جوجه کشی کنم اینجا بود که نظرم در مورد دستگاه جوجه کشی با کیفیت تغییر کردم چون راندمان 85 درصد از دستگاه جوجه کشی دوستم گرفته بودم در ابندا یه دستگاه جوجه کشی 168 تایی گرفتم و بعد از چند بار جوجه کشی و فروختن جوجه ها یه دستگاه جوجه کشی 252 تایی اسکندری گرفتم .
دستگاه های جوجه کشی اسکندری از بروز ترین و با کیفیت ترین سنسور ها استفاده میکنند این کیفیت بالای قطعات استفاده شده باعث افزایش قیمت میشه که این خودش دلیلی بر کیفیت و راندمان بهتر هستش

سعی میکنم هر موقع تجربه جدیدی یاد گرفتم به پایین همین مطلب خودم اضافه بکنم پس پیج منو دنبال کنین با تشکر میثم خسروی از رشت

بالا