تجربه جوجه کشی موفق و ناموفق من درباره غاز

آیا شما هم در هنگام خرید تخم نطفه دار درصد نر به ماه که بهترین حالتش دو به یک هست رو رعایت میکنید ؟

• بله

رای: 1 100.0%
  • رعایت نمیکنم درصد سه به یک رو قبول دارم

رای: 0 0.0%
  • نه اصلا رعایت نمیکنم

• اهمییتی نداره

• تازه آشنا شدم از این به بعد رعایت میکنم

• مجموع رای دهندگان
    1
تجربه که من میخوام امروز واستون بگم مربوط به جوجه کشی غاز اما خوندن اونو واسه همتون توصیه میکنم چون تجربه ارزشمندیه که میتونه واسه همه ای پرنده ها کاربرد داشته باشه من وقتی داشته جوجه کشی خرید دنبال تخم نطفه دار غاز قو بودم که به دو تا از پرورش دهنده ها برخوردم من از هر دوتاشون تخم خریدم وبردم داخل دستگاه گذاشتم از یکی 9 تا و از یکی 20 تا تخم نطه دار خریده بودم من هر روز به دستگاه سر میزدم و عمیلات اب پاشی رو به نحوه صحیح انجام میدادم موقع نطفه سنجی چون علامت گذاشته بودم روی تخم ها از 9 تا تخم که نطفه سنجی انجام دادم 8 تاش نطفه داشت و فقط یدونه نطفه نداشت و از اون 20 تا هم 7 تاش نطفه نداشتند و 13 تاش نطفه دار بودند من اینا رو جدا کردم و تخم های بدون نطفه رو بیرون کردم از دستگاه زمان هچ از این 8 تا تخم نطفه دار 7 تاش در اومدن اما در کامل ناباوری از 13 تا تخم هیچی در نیومدن من تخم ها رو شکستم و دیدم که بیشترشون به جوجه تبدیل شدن اما متاسفانه انگار زرده توان کافی یا انرژی کافی نداشته تا اینا رو تا تکامل کامل حمایت کنه حتی برخی هاشون نوک زده بودند و چون بدونشون خیلی ناجور بود(خیلی لاغر تر) نتوسنسته بودن بیرون بیان من بعدش رفتم در این مورد تحقیق کردم متوجه شدم درصد نره به ماه پروشنده ای که ازش 9 تا گرفته بودم دو به یک بود یعنی این 6 تا ماده داشت و 3 تا نر و پرورش دهنده دومی که 20 تا ازش تخم گرفته بودم درصد نرش 6 به یک بود یعتی واسه که تا ماده یدونه نر داشت از اونجا متوجه شدم ارزش درصد نره به ماده چه قدر اهمییت داره و الان از پرورش دهنده ای تخم تهیه میکنم نسبت نره به مادش دو به یک باشه که بهترین حالتشه

امیدوارم شما هم تجربیات ناب خودتون رو با ما اشتراک بگذارید تا هممون جوجه کشی موفقی رو تجربه کنیم.

مشاهده سایر تجربیات ناب جوجه کشی

شما نیز میتوانید تجربیات خود را با من در میون بگذارید تا در سایت منتشر بشه همچنین خودتون هم میتونید ثبت نام کنید و تجربه خودتون رو ارسال کنید.

بالا