تخم نطفه دار انواع ماکیان

ramin902

New Member
سلام
از دوستانی که از سایتهای مختلف تخم نطفه دار خریده اند و تخمها سالم بودند و تبدیل به جوجه شده اند خواهش میکنم نسبت به معرفی اینگونه مراکز فروش در اینجا اطلاع رسانی کنند.. چونکه سایتهای غیر معتبر و تقلبی زیادند
من میخوام تخم نطفه دار بخرم اما نمیدونم از کجا بخرم..دفعه قبل 12 تا خریدم اما فقط 8 تا نطفه دار بود.
با تشکر..

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سلام
از دوستانی که از سایتهای مختلف تخم نطفه دار خریده اند و تخمها سالم بودند و تبدیل به جوجه شده اند خواهش میکنم نسبت به معرفی اینگونه مراکز فروش در اینجا اطلاع رسانی کنند.. چونکه سایتهای غیر معتبر و تقلبی زیادند
من میخوام تخم نطفه دار بخرم اما نمیدونم از کجا بخرم..دفعه قبل 12 تا خریدم اما فقط 8 تا نطفه دار بود.
با تشکر..
دوستان حتماً تجربیات زیادی در این مورد دارند و معرفی خواهند نمود.
تنها چیزی که میتونم بگم کلاه برداری وب سایت نطفه هستش به آدرس notfe.com مراقب این افراد باشید که کاملاً کلاهبردار هستند و تا همین الان شکایت های بسیاری علیهشون در حال پیگیری هست.
و تنها توصیه اینکه برای خرید تخم نطفه دار ترجیحاً به صورت حضوری تشریف ببرید تا از صحت ماجرا مطلع بشید بعد خرید کنید.

ramin902

New Member
دوستان حتماً تجربیات زیادی در این مورد دارند و معرفی خواهند نمود.
تنها چیزی که میتونم بگم کلاه برداری وب سایت نطفه هستش به آدرس notfe.com مراقب این افراد باشید که کاملاً کلاهبردار هستند و تا همین الان شکایت های بسیاری علیهشون در حال پیگیری هست.
و تنها توصیه اینکه برای خرید تخم نطفه دار ترجیحاً به صورت حضوری تشریف ببرید تا از صحت ماجرا مطلع بشید بعد خرید کنید.
سلام و تشکر از مدیر عزیز
خوب شد گفتید ..اتفاقا تصمیم داشتم از سایت نطفه خرید کنم
باز هم تشکر از شما

naser

New Member
سلام
با تشکر..
توصیه اکید من این است که به هیچ وجه از اینترنت تخم نطفه دار نخرید چون تخم نطفه دار ماهیت اش با دستگاه جوجه کشی متفاوت هست و ذاتا امکان ارسال به جاهای دور رو نداره به هیچ وجه از اینترنت تخم نطفه دار خریداری نکنید مخصوصا از سایت نطفه دات کام و اروم جوجه و کلا از وب سایت های رامین ایمان و سامان قدریری

م

مهدی

Guest
سلام همه شون دزد وکلاه بردارند .مخصوصا سایت نطفه.

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
در بهترین شرایط ممکن تخم نطفه دار رو حضورا خرید کنید میتونید از دیوار هم کمک بگیرید برای خرید ولی حضورا برید و از ضریب نر به ماده و تازه بودن تخم ها مطمن بشید

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
متاسفانه این سایت اصلا تخم نطفه دار خوبی عرضه نمیکند چند تتا از مشتریان ما هم از این سایت شکایت داشتند

س

سعید کرم الهی

Guest
کسی از سایت آریا طیور شکایت نکرده؟
من دارم از آریا طیور شکایت میکنم ۴۰۰هزار تخم تخم فاسد و تاریخ گذشته را بعنوان تخم نطفه دار قرقاول برای من فرستاده، مکانش ارومیه است صاحبش فردی بنام غفوریان آدم خیلی بی وجدانیه

ر

رضا

Guest
دوستان طبق پیگیری های بسیار من هیچگونه سایت رسمی و قانونی جهت فروش تخم نطفه دار پرندگان زینتی ثبت نشده که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشه پس در نتیجه همشون غیر قانونی هستند و در صورت از دست دادن پولتون دستتون به جایی بند نیست در ضمن کسی که توانایی تولید تخم نطفه دار پرندگان زینتی رو داره مسلما احمق نیست که تخم رو ارزون بفروشه خودشم جوجه کشی میکنه و چند برابر پرنده رو میفروشه پس گول قیمت ها و سایت هارو نخورین که با 400 تومن تخم ماکائو نطفه دار بدن بهتون اصلا فکر بهش هم خنده داره

ا

امیر حسین

Guest
ارین جوجه چه طور ؟ کلاه بردارن ؟ کسی از ارین جوجه خرید کرده ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا