تخم نطفه دار انواع ماکیان

ا

امیر حسین

Guest
برند جوجه چه طور کسی ازشون خرید کرده ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
ا

امیر حسین

Guest
دستگاه جوجه کشی و ماشین جوجه کشی ( brandjooje.com ) ایا معتبره ؟ میشه ازش تخم نطفه دار خرید ؟ اگر کسی تجربه ی خرید ازشون رو داره لطفا شر کنه .ممنون

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سلام نه معتبر نیست نه نماد اعتماد داره نه سایت درستی داره نمیشه بهش اعتماد کرد

م

مهرداد

Guest
من دارم از آریا طیور شکایت میکنم ۴۰۰هزار تخم تخم فاسد و تاریخ گذشته را بعنوان تخم نطفه دار قرقاول برای من فرستاده، مکانش ارومیه است صاحبش فردی بنام غفوریان آدم خیلی بی وجدانیه
سلام.
آقا شکایتت به جایی رسید؟
منم میخوام از آریا طیور شکایت کنم

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
بله کاملا درسته ممنون از دوست خوبمون اقا رضا که کاملا سریح بیان کردند بیشتر افرادی که به شما تخم نطفه دار پرندگان زینتی رو میفروشند در حقییقت دروغگو هستند و فقط به فکر دریافت پول از شما هستند و بس

م

مهرداد

Guest
من دارم از آریا طیور شکایت میکنم ۴۰۰هزار تخم تخم فاسد و تاریخ گذشته را بعنوان تخم نطفه دار قرقاول برای من فرستاده، مکانش ارومیه است صاحبش فردی بنام غفوریان آدم خیلی بی وجدانیه
آقا شکایتت به کجا رسید؟ تونستی پولتو پس بگیری؟ منم میخوام شکایت کنم

ا

امی

Guest
از آریا طیور خرید نکنین کلاهبردارن پولو میگیرن چیزیم نمیفرستن

ع

علی009

Guest
آذران نطفه ایران نطفه آسیا جوجه کسی از اینا خرید کرده؟

ر

رامتین کریمیان

Guest
[QUOTE="مهردادسلام منم از آریا طیور میخوام شکایت کنم
آدرس من دارم کسی خواست بگه ۰۹۱۱۱۳۸۸۰۲۳

ر

رامتین کریمیان

Guest
آریا طیور ،برند جوجه ،ایران نطفه همه کلاهبرداری

ک

کرمی

Guest
باسلام خدمت دوستان گلم به هیچ عنوان از شرکت ارم جوجه وغیره خرید نکنید من نه ملییون تخم مرغ گوشتی از چندتا از این شرکتای بی وجدان خرید کردم که یکی از آنها هم جوجه نشد ریس شرکتشم آقای خداپرست بی...... وجدانه استعدا میکنم لا اقل مثل من نشید با تشکر

ک

کرمی

Guest
سایت جوجه ساز به مدیریت رضا تارم ک تو ارومیه ست . ی کلاه بردار واقعن پسته . 35 تا تخم برام فرستاده هیچکدوم نطفه نداشتن .بی وجدانای حروم خور.اینم شمارشونه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
ع

عرفان رستگارپناه

Guest
با سلام دوستان از کجا باید فهمید که تخم نطفه دار هست یا خیر و تخم کاسکو و ارا را بنده از کجا بخرم

بالا