تخم نطفه دار انواع ماکیان

ک

کرمانشاه

Guest
من ادرسشو میگیرم با اسم مشخصات کاملش تا هفته آینده آشنا ثبت احوال دارم هرکسی نزدیکترین ادرسو بهش داشت پیگیری کنه.

ا

احمد مسلم

Guest
دوستان عاجزشون کنید فوش بدین هروز با خطای مختلف منم تو پیج دوستانی که فالورهای زیادی دارن اطلاع رسانی میکنم شمام بکنید همین کارو

ا

احمد مسلم

Guest
چطوری میشه براتون ادرسشونو بزارم که پاک نشه ادمین ادرس میزارم پاک نکن لطفا

م

محمد غلامی

Guest
فرزانه کریمی خراجو نام پدر صفر به شماره ملی ۱۵۵۲۲۴۵۹۸۵به ادرس اذربایجان شرقی مراغه شهرک ولیعصر ازادگان ۱۲متری ایثارگران کوی ۳ پلاک پانزده منو همکارا دنبال خودشیم به زودی که گیر افتاد ادرس میدم هرکی شکایت داشت بیاد شاکی شه.

م

مسعود

Guest
سلام
از دوستانی که از سایتهای مختلف تخم نطفه دار خریده اند و تخمها سالم بودند و تبدیل به جوجه شده اند خواهش میکنم نسبت به معرفی اینگونه مراکز فروش در اینجا اطلاع رسانی کنند.. چونکه سایتهای غیر معتبر و تقلبی زیادند
من میخوام تخم نطفه دار بخرم اما نمیدونم از کجا بخرم..دفعه قبل 12 تا خریدم اما فقط 8 تا نطفه دار بود.
با تشکر..
از کجا خریدی دفعه قبل؟؟؟؟؟

ح

حسین

Guest
باسلام سایت جوجه ماشینی هم کلاهبرداره 230هزارتومن پول منو خورد

ح

حمید

Guest
سلام دوستان آریا طیور کلاه بردار هست ، پول رو به حساب شخصی به نام احسان خضرلو ریختم ، یک میلیون تومان بابت 5 تا تخم کاسکو گرفت ، همشون پوچ و بدون نطفه بود . حالا هم که زنگ میزنم ، یا جواب نمیده و یا اینکه هر بار میپیچونه ، اینا همه از ارومیه و شهرهای اطرافش هستن
آریا طیور یه کلاه بردار هست .

ح

حمید

Guest
ش

شبانی

Guest
دوستان همگی شمایی که از طریق این شخص فرزانه کریمی یا خضرلو یا غفوریان یا اریا طیور مورد کلاهبرداری قرار گرفتین با بنده تماس بگیرین
مطمین باشین کاری میکنم کمتر از ۷ روز به حق و و حقوق خودتون و ضرر و زیان این مدت برسین

----------------------------------------------------------------
دوستان از قرار دادن شماره ی تماس خودداری کنید ! برای ارتباط با همدیگه میتونید ایمیلتون رو قرار بدید
#ادمین

آخرین ویرایش توسط مدیر:
چ

چجوری باهاتون تماس بگیرم؟

Guest
دوستان همگی شمایی که از طریق این شخص فرزانه کریمی یا خضرلو یا غفوریان یا اریا طیور مورد کلاهبرداری قرار گرفتین با بنده تماس بگیرین
مطمین باشین کاری میکنم کمتر از ۷ روز به حق و و حقوق خودتون و ضرر و زیان این مدت برسین

----------------------------------------------------------------
دوستان از قرار دادن شماره ی تماس خودداری کنید ! برای ارتباط با همدیگه میتونید ایمیلتون رو قرار بدید
#ادمین[/QUOTE

س

سیدعزیز موسوی

Guest
سلام
از دوستانی که از سایتهای مختلف تخم نطفه دار خریده اند و تخمها سالم بودند و تبدیل به جوجه شده اند خواهش میکنم نسبت به معرفی اینگونه مراکز فروش در اینجا اطلاع رسانی کنند.. چونکه سایتهای غیر معتبر و تقلبی زیادند
من میخوام تخم نطفه دار بخرم اما نمیدونم از کجا بخرم..دفعه قبل 12 تا خریدم اما فقط 8 تا نطفه دار بود.
با تشکر..

س

سیدعزیز موسوی

Guest
من نمیدونم کجا باید از شرکت اریا طیور شکایت کنم پولهام خوردن وهیچی برام ارسال نکردن وجواب موبایلم هم نمیدن یا قطع میکنن به حساب خانم رقیه جهانبخش پول واریز کردم

س

سیدعزیز موسوی

Guest
سلام
با تشکر..
من دارم از آریا طیور شکایت میکنم ۴۰۰هزار تخم تخم فاسد و تاریخ گذشته را بعنوان تخم نطفه دار قرقاول برای من فرستاده، مکانش ارومیه است صاحبش فردی بنام غفوریان آدم خیلی بی وجدانیه

A

admin

Guest
سایت آریا طیور هم یه سایت کلاهبرداریه.من الان سه ماهه خرید کردم هنوز برام نفرستادن

ش

شهرام

Guest
سایت آریا طیور هم یه سایت کلاهبرداریه.من الان سه ماهه خرید کردم هنوز برام نفرستادن

ر

رمضانی

Guest
یه جایی برای خرید مطمئن تخم کاسکو در مشهد یا حداقل یه سایت معتبر معرفی کنید لطفا

ر

رمضانی

Guest
سلام
با تشکر..
میشه آدرس جایی ک قبلا ازش خرید کردید رو بدید؟ خیلیم خوب نتیجه داده

ن

نادر

Guest
من دارم از آریا طیور شکایت میکنم ۴۰۰هزار تخم تخم فاسد و تاریخ گذشته را بعنوان تخم نطفه دار قرقاول برای من فرستاده، مکانش ارومیه است صاحبش فردی بنام غفوریان آدم خیلی بی وجدانیه
سلام باید چطور پیگیری کنیم منم 3000تا تخم اردک گرفتم فاسد بوده دیگه گوشی هم جواب نمی‌دم

بالا