دستگاه ایزی باتور 6 حرفه ای

ramin902

New Member
با سلام خدمت دوستان گرامی
ظاهرا اولین نفری هستم که پست میزارم..
من دستگاه ایزی باتور 6 رو تازه خریدم. خوشحال میشم با دیگر دوستانی که عضو این انجمن میشم تبادل اطلاعات داشته باشم
همچنین بابت تشکیل این انجمن از مدیران و مسئولان مربوطه تشکر میکنم

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
با سلام، باعث خوشحاليه كه جزو اولين نفرات انجمن ما هستين
هر سوال يا مشكلي داشتين ميتونين با ما در ميون بزارين

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
با سلام خدمت دوستان گرامی
ظاهرا اولین نفری هستم که پست میزارم..
من دستگاه ایزی باتور 6 رو تازه خریدم. خوشحال میشم با دیگر دوستانی که عضو این انجمن میشم تبادل اطلاعات داشته باشم
همچنین بابت تشکیل این انجمن از مدیران و مسئولان مربوطه تشکر میکنم
شما به عنوان نفری که از دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 استفاده کردین نظرتون چیه در مورد ساخت و کیفیتش

ramin902

New Member
شما به عنوان نفری که از دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 استفاده کردین نظرتون چیه در مورد ساخت و کیفیتش
با سلام و تشکر
من اولین دستگاهی است که خریدم..فقط میتونم اینو بگم که همانطور که از اسم اون مشخصه واقعا حرفه ای هست
فقط یه نقص داره اونم عدم داشتن کاتالوگ و راهنما است

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
با سلام و تشکر
من اولین دستگاهی است که خریدم..فقط میتونم اینو بگم که همانطور که از اسم اون مشخصه واقعا حرفه ای هست
فقط یه نقص داره اونم عدم داشتن کاتالوگ و راهنما است
کاتالوگ دستگاه های جوجه کشی رو تو انجمن قرار میدم که همه بتونن استفاده کنن

tohidi

New Member
با سلام .. این دومین دستگاهیه که خریدم . اولی ایزی باتور 2 بود که واقعا ازش راضی بودم ... ایزی باتور 6 که خریدم فقط مشکل بدنه پایین دستگاهه که اون چیزی که توسایت تبلیغ شو کردن نیست و بدنه پایین از جنس کریستال شفافه . متاسفانه پیگیری هایی هم که کردم نتیجه نداد و دوستان اصرار داشتن که این جنسش ABS هستش ..نمیدونم دلیل این همه اصرار چی بود . اگه واقعا تو بسته بندی اشتباه شده بود یک کلام میگفتن..:(:(

ramin902

New Member
با سلام .. این دومین دستگاهیه که خریدم . اولی ایزی باتور 2 بود که واقعا ازش راضی بودم ... ایزی باتور 6 که خریدم فقط مشکل بدنه پایین دستگاهه که اون چیزی که توسایت تبلیغ شو کردن نیست و بدنه پایین از جنس کریستال شفافه . متاسفانه پیگیری هایی هم که کردم نتیجه نداد و دوستان اصرار داشتن که این جنسش ABS هستش ..نمیدونم دلیل این همه اصرار چی بود . اگه واقعا تو بسته بندی اشتباه شده بود یک کلام میگفتن..:(:(
با سلام
برای من همانطوری است که در عکسهایش بود و قسمت بالای دستگاه شفاف است و قسمت پایین دستگاه سفید

ramin902

New Member
سلام دوباره
امروز روز هجدهم است و تنظیمات رو از حالت ستر به حالت هچر در آوردم
مشکلم اینه که نمیدونم باید خشاب ها یا ریلهای جدا کننده تخمها رو در اینحالت بردارم یا همانطور باید حالت چرخش ادامه داشته باشه؟
از کاتالوگ و راهنما هم که قرار بود در سایت قرار دهند فعلا که خبری نیست
ممنون میشم از مدیر سایت یا دیگر دوستانی که تجربه کار با ایزی باتور 6 را دارند راهنمایی بفرمایند

tohidi

New Member
سلام دوست عزیز
الان دیگه باید ریل رو با خشابها برداری و تخم ها رو مستقیم روی صفحه مشبک بزاری و منتظر باشی تا تخمها جوجه بشه.. در ضمن عجله نکن چون ممکنه همه همزمان با هم هچ نشه..

ramin902

New Member
سلام دوست عزیز
الان دیگه باید ریل رو با خشابها برداری و تخم ها رو مستقیم روی صفحه مشبک بزاری و منتظر باشی تا تخمها جوجه بشه.. در ضمن عجله نکن چون ممکنه همه همزمان با هم هچ نشه..
ممنون از پاسخ شما
متوجه منظورتون نشدم...یعنی دستگاه را باید تا زمانی که همه تخم ها تبدیل به جوجه بشوند روشن نگه دارم؟ در اینصورت اگر فاصله بین تبدیل تخم ها به جوجه زیاد شد جوجه هایی که زوتر در آمدند در دستگاه خفه نمیشوند؟ یا باید جوجه هایی رو که زودتر در اومدند را خارج کنم ؟
روز 21 همه جوجه ها بیرون میان یا ممکنه روز بعد هم طول بکشه؟

tohidi

New Member
دستگاه باید در زمان هچر دما و رطوبتش تنظیم بشه .. و روشن بمونه..جوجه ها خفه نمیشن.. معمولا از زمانی که از تخم درمیان تا 24 ساعت تو دستگاه باشن عیبی نداره..بعدش سریع جوجه هایی رو که خشک شدن رو درمیاری و درب دستگاه رو ببند تا بقیه از تخم در بیان.

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
سلام دوست عزیز
دقیقاً حق با شماست. گاهاً تا 2 روز بیشتر هم طول میکشد بعد از 21 روز که تخم ها تیبدیل به جوجه بشن

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
دستگاه باید در زمان هچر دما و رطوبتش تنظیم بشه .. و روشن بمونه..جوجه ها خفه نمیشن.. معمولا از زمانی که از تخم درمیان تا 24 ساعت تو دستگاه باشن عیبی نداره..بعدش سریع جوجه هایی رو که خشک شدن رو درمیاری و درب دستگاه رو ببند تا بقیه از تخم در بیان.
در زمان هچر باید موتور دستگاه متوقف بشه و تخم ها در حالت سکون قرار بگیرند بر روی شبک یعنی خشاب ها کاملاً باید در بیان و تخم ها از حالت عمودی به افقی انتقال پیدا کنن

administrator

Administrator
عضو کادر مدیریت
با سلام . لطفاً این مشکل را همراه با شماره خودتان در قسمت پشتیبانی مطرح بفرمایید تا به بخش خدمات پس از فروش انتقال بدیم باهاتون تماس بگیرند.
http://joojekeshi.com/support/

ramin902

New Member
رطوبت دستگاه رو رو چند تنظیم کردید؟؟
آیا رطوبت از آنچه که تنظیم کردید بیشتر نشون میده؟؟؟
سلام
رطوبت روی 70 درصد
دما روی 37.2
همانطوری نشون میده که تنظیم کردم البته یک درجه بالا پایین داره که طبیعیه

naser

New Member
من دستگاه ایزی باتور 6 گرفتم باهاش طاووس جوجه کشی کردم از 12 تا 11 تا درآورد مشکلی نداشت شما چیزی جوجه کشی کردین؟ البته من تخم نطفه دارشو از جای مطمئنی گرفتم انقدر گفتن اگه تخم های نطفه دار کهنه باشه جوجه نمیشن منم خودم حظوری رفتم خریدم

بالا